Номери

У вартість номерів включено:

проживання, 3-х разове харчування "шведський стіл",
лікування: консультація терапевта, біохімічний аналіз крові, лазеротерапія, магнітотерапія, масажне ліжко,
ультразвук, вправи для очей, перлинні ванни, каштанові ванни, розмаринові ванни, мінеральні ванни, озоновий масаж ніг,
лазерний душ, висхідний душ, інгаляції, озокерит, тубус кварц, мікроклізми, тюбаж, масаж 1 зони, масаж стоп японським
апаратом «Шиатсу», дієтотерапія.

Сервіс

Безкоштовна автостоянка
Wi-Fi
Замовлення квітів
Консьєрж
Послуга "Будильник"
Безкоштовний трансфер в м.Трускавець

 

Путівки в Трускавець


Лікувально-профілактичний комплекс «Віктор» пропонує Вам приємний відпочинок і оздоровлення організму з найкращим співвідношенням ціни та якості. Ми пропонуємо широкий спектр послуг спрямованих на оздоровлення всього організму, завдяки чому кожен зможе підібрати для себе те, що підійде найкращим чином. Відпочинок в Трускавці ціни можуть бути самими різними, так як даний елемент залежить досить від багатьох критеріїв. Ви можете бути впевнені в тому, що Ваше проведення часу в ньому буде по-справжньому корисним і приємним.
Лікування в Трускавці вартість не так велика, що дозволяє кожному скористатися настільки прекрасною можливістю відпочити з користю для здоров'я. Бездоганний сервіс, найбільш індивідуальний підхід і уважне ставлення персоналу - це те, в чому Ви можете бути впевнені. Завдяки тому, що ми пропонуємо безліч корисних оздоровчих процедур, Ви можете не тільки найкращим чином відпочити, а й оздоровити організм.
Настільки велика популярність Трускавця обумовлена ​​більшою мірою тим, що дане місце найбільш багато цілющими джерелами та реабілітаційними центрами. До того ж лікування в Трускавці ціни цілком доступні, що також найбільш позитивний момент. Якщо Ви хочете поправити здоров'я, або просто приємно відпочити наш «Віктор» пропонує Вам свої послуги. Оздоровчі процедури, СПА процедури, обстеження і багато іншого проводяться в нашому лікувально-профілактичному комплексі «Віктор» виключно фахівцями з найбільш високим кваліфікаційним рівнем, завдяки чому в ефективності та безпеки процедур не виникає сумнівів. Трускавець готелі ціни цілком доступні, що дозволяє кожному бажаючому відпочити в Трускавці з користю для здоров'я.