Медицина

Готельно-курортний комплекс «Віктор» відомий не лише комфортними номерами та зручною інфраструктурою, а й власним лікувально-оздоровчим центром. У нас Ви зможете не лише провести відпустку з максимальною користю для організму, а й поєднати відпочинок з оздоровленням. Перелік медичних послуг, що надаються у «Вікторі» різноманітний та включає в себе як діагностику захворювань, так і їх лікування та профілактику.

 

Готельно-курортний комплекс «Віктор» знаходиться в парковій зоні з великою кількістю зелених насаджень, що забезпечує свіже повітря та сприяє фізичному та моральному відновленню сил. Діагностика стану організму та його лікування проводиться із застосуванням сучасного обладнання.

 

Наші висококваліфіковані лікарі будуть ретельно стежити за ходом вашого лікування, призначаючи необхідні водні або фізіотерапевтичні процедури.

 

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Ми пропонуємо широкий спектр послуг спрямованих на оздоровлення всього організму, завдяки чому кожен зможе підібрати для себе те, що підійде найкращим чином. У нашому лікувально-оздоровчому центрі проводяться такі фізіотерапевтичні заходи:

 

• Біорегулятор – являє собою метод об’ємного пневмопресингу або програмованої пневмовакуум-терапії. Виводить з організму зайву рідину і шкідливі речовини, відновлює водний баланс, нормалізує циркуляцію лімфи і міжклітинної рідини. Це покращує венозний кровообіг, активізує процеси клітинного обміну. Біорегулятор рекомендують при захворюваннях опорно-рухового апарату, порушення функцій кишково-шлункового тракту, порушення ендокринної системи, захворювання серцево-судинної системи, лікує цукровий діабет, облітерувальний атеросклероз, остеохондроз, нормалізує тиск.

• ТЕКАР-ТЕРАПІЯ - для процедури використовується апарат Thermo TK Zimmer компанії Medizin Sisteme (Німеччина). Текар-терапія ефективно зарекомендувала себе при лікуванні м`язово-скелетних захворюваннях, остеохондрозу, протрузій, захворювань хребта з корінцевим синдромом, запалень сухожиль, артритів, бурситів, артрозів, больових синдромів в хребті, бурситів при неспецифічних болях у нижній частині спини.

• Пневмоакупунктура - карбокситерапія, метод заснований на використанні з лікувальною метою вуглекислого газу. Розширює коронарні судини, покращує кровообіг в тканинах, нормалізує струм лімфи, запускає процеси регенерації (відновлення) клітин, стимулює приплив кисню до тканин. Лікує захворювання опорно-рухового апарату (артрит, артроз, подагра, остеопороз, остеохондроз). вегетосудинна дистонія, неврити, неврози. Косметологічні газові уколи рекомендують при появі перших ознаки старіння, вялості шкіри, мімічних зморшках.

• Масажне ліжко - назва останнього ноу-хау розробників "Серагем", тобто основна функція – виконувати масаж спини і хребта. Ефективно застосовується при хронічній втомі,стресах,болі в спині, спазмах і болі в шиї, плечах.

• Ректальний ультразвук - володіє міцною протизапальною дією, сприяє розсмоктуванню інфільтратів, рубцевих елементів, посилює загальні місцеві та обмінні процеси, покращує трофіку тканин.

• Лазерно-вакуумна стимуляція - посилює поступлення крові до тканин статевого органа, при чому збільшується об’єм опроміненої крові, що приводить до додаткового збагачення кавернозної тканини киснем. Покращується ерекція.

• Детокс - це очищення організму, яке проходить через безпосередній контакт ніг з іонами води.

• Гідроколонотерапія - застосовується при хронічних запорах, захворюваннях жовчного міхура, ожиріння.

• Мікроклізма - застосовують при запорах, геморої, запальних процесах .

• Інгаляція - застосовуються при захворюваннях верхніх дихальних шляхів.

• Озокерит – застосовують при захворюваннях опорно-рухового апарату (суглобів та хребта), при запальних захворюваннях органів дихання.

• Турманієвий матрас – порушення обміну речовин.

• Вакуумно-роліковий массаж – застосовують для покращення мікроциркуляції, посилення лімфо відтоку, активація метаболізму, посилення насичення тканин киснем і як результат, покращення живлення шкіри та прилеглих тканин.

 

А також водні процедури, оскільки Трускавець являється бальнеологічним курортом.

• Озонові ванни –видалення целюліту, лікування варикозного розширення вен , ревматизму.

• Суха вуглекисла ванна- процедура, при якій на пацієнта діє харчовий вуглекислий газ, без води. За допомогою цього методу покращується кровотік у мязах, судинах головного мозку та серця, зменшується тонус гладкої мускулатури, рівень артеріального тиску, покращується робота серця.

• Лазерний душ- метод ефективний при лікуванні захворювань нервової системи, порушенні обміну речовин ,шкірних захворюваннях.

• Висхідний душ- метод застосовують при лікуванні хронічних форм простатиту, проктиту.

• Підводний душ масаж –активізується робота лімфатичної та венозної систем. Знімає больовий синдром, знімає відчуття тяжкості в ногах, тонізує мускулатуру, знімає фізичне та розумове напруження.

• Ванни з екстрактом валеряни – застосовують при вегето-судинній дистонії, при захворюваннях нервової, ендокринної та серцево-судинної системи.

• Ванни з екстрактом бішофіт - застосовують при захворюванні опорно-рухового апарату ( артрози, остеохондроз, артрити, остеоартрози)

• Ванни з екстрактом каштан - застосовують при захворюванні судин ( варикозне розширення вен, судин)

• Ванни з екстрактом розмарин - застосовують при захворюванні нервової системи ( гіпотонія, порушення обміну речовин, целюліт)

• Ванни з екстрактом мінералів мертвого моря - застосовують при захворюванні шкіри ( дерматити), порушення обміну речовин.

• Ванни з екстрактом пініментол - застосовують при захворюваннях:синусити, бронхіти, гайморити.

• Ванни з екстрактом протиревматичний - застосовують при захворюванні опорно-рухового апарату ( ревматизм, артрит)

• Ванни з екстрактом мінералів - застосовують для покращення кровообігу тканин, запальних процесах шкіри.

• Перлинна ванна - здійснює тонізуючий вплив на тіло, покращує кровообіг, знімає втому.

• Гідромасажна ванна - знімає навантаження, зменшується відчуття болі та дискомфорту, а за рахунок посилення кровотоку підвищується рухливість спазмованих ділянок. За рахунок стимуляції кровообігу відбувається виведення з організму надлишкової рідини, що стимулює зменшення набряків та виведення шлаків та токсинів з організму.

 

Крім перерахованих вище, наш лікувально-оздоровчий комплекс надає ряд специфічних процедур. Однією з них є масаж стоп японським апаратом по методу "Шиацу» . Масажер Марутака - єдиний в своєму роді, що володіє великим набором функцій і має посилений вплив на акупунктурні точки на стопах. Це дозволяє йому активізувати всі життєво важливі процеси в організмі. З його допомогою вдається підштовхнути організм до самостійного зцілення, використовуючи його природні можливості. Спрямована технологія на те, що саме на поверхні ступні знаходяться точки, пов'язані практично з усіма системами і органами тіла. В результаті комплексного впливу на підошву ноги і її ахіллове сухожилля вдається поліпшити роботу м'язових тканин і посилити еластичність зв'язок, усунути судоми і болючість в литкових м'язах і в зонах п'ят. Одночасно стимулюється кровообіг і рух лімфи, що дозволяє більш активно поширювати по тканинах кисень і поживні речовини.