ПОСЛУГИ

Готельно-курортний комплекс «Віктор»  по праву вважається одним з найбільш передових і добре оснащених медичних центрів у Трускавці. Спеціалізується на наданні комплексної професійної медико-санітарної допомоги, діагностики та лабораторних досліджень, а також лікування мінеральними водами. Завдяки наявності сучасного обладнання і фахівців у галузі курортології та фізіотерапії лікувально-санаторний комплекс пропонує своїм гостям високоефективні методи лікування та профілактики захворювань.

У медичному центрі також пропонується безпрецедентний діапазон терапевтичних оздоровчих та косметичних процедур, кілька спеціальних програм, спрямованих на конкретні види проблем зі здоров'ям. Програми лікування будуть призначені після консультації з лікарем і відповідно до стану здоров'я гостя. Такі програми можна пройти за один тиждень, тоді як зазвичай рекомендована тривалість лікування становить від 14 до 21 днів.


ПРОЦЕДУРИ

У готельно-курортному комплексі «Віктор» вашій увазі пропонуються процедури які входять у вартість путівки: консультація терапевта, гінеколога, біохімічний аналіз крові,  лазеротерапія, магнітотерапія, масажне ліжко, ультразвук, вправи для очей, перлинні ванни, каштанові ванни, розмаринові ванни, мінеральні ванни, озоновий масаж ніг, лазерний душ, висхідний душ, інгаляції, озокерит, тубус кварц, мікроклізми, тюбаж, масаж 1 зони, масаж стоп японським апаратом «Шиатсу»,  дієтотерапія.

При бажанні платні процедури: біорегулятор, детокс, вакуумно-роликовий масаж, ручний масаж, лазерно-вакуумна стимуляція, ректальний лазер, ректальний ультразвук, мікроклізми з ромашкою, з гарбузовим маслом, грязьові тампони, вагінальне зрошення, гідроколонотерапія, пневмоакупунктура терапевтична і косметична, суха вуглекисла ванна, озонова ванна, бішофітна ванна, родонова ванна, нафталонова ванна, валеріянова ванна, протиревматична ванна, ванна з мінералами мертвого моря, пінементолова ванна, підводний душ-масаж.

Для точного встановлення діагнозу проводиться обстеження УЗД.

Басейн з морською водою, сауна, тренажерний зал, джакузі.
 
Медичні програми: Антипаразитарна програма, Чоловіче здоров'я, Жіноче здоров'я, Очищення організму.
 
SPA процедури: обгортання для тіла: фруктові, шоколадні, антицелюлітні з водоростями, бандажне для схуднення. Пілінги для тіла: макові, шоколадні, медові.
 
SPA тури: Оздоровлення, Чоловіча сила, Шоколадна спокуса, Краса. Relax, Схуднення.

 

Головним лікувальним фактором відпочинку в Трускавці є унікальна мінеральна вода джерела «Нафтуся». За своїм характером «Нафтуся» - гіпотонічна гідрокарбонатна кальцієво-магнієва вода, що має слабо-лужну, майже нейтральну реакцію.


Показання мінеральної води «Нафтуся»:
- Захворювання нирок і сечовивідних шляхів (сечокам'яна хвороба, сечокислий діатез, хронічний пієлонефрит, хронічний цистит);
- Захворювання шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки, гастрити, холецистити, гепатити);
- Захворювання опорно-рухового апарату (остеохондроз, артрити, остеоартрози);
- Порушення обміну речовин (ожиріння); 
- Захворювання ендокринної системи (цукровий діабет, захворювання щитовидної залози);
- Захворювання нервової системи (вегетосудинна дистонія, нейроциркуляторна дистонія);
- Захворювання серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба);
- Захворювання бронхо-легеневої системи (бронхіти, вазомоторні риніти, хронічні пневмонії).

Мінеральна вода джерела № 1 «Марія» за своїм складом відноситься до класу хлоридно-сульфатно-гідрокарбонатно-натрієво-кальцієво-магнієвих. Застосовується в поєднанні з «Нафтусею» при ураженнях шлунково-кишкового тракту, печінки і жовчних шляхів. А також при гастритах з нормальною та підвищеною секреторною функцією шлунка, дуоденітах і колітах.
Мінеральна вода джерела №2 «Софія» за своїм хімічним складом є хлоридно-сульфітною або хлоридно-натрієвою водою з мінералізацією 10-12 г / л. Показана при захворюваннях шлунка з різко зниженою секреторною функцією і людям, що перенесли резекцію шлунка.
Джерело №4 - сіль «Барбара», яка використовується при сліпих зондувань (Тюбажі).
Джерело № 11 - «Юзя» містить магній і гліцерин, застосовується зовнішньо.
Джерело № 3 - «Броніслава», використовується при хронічних тонзилітах, фарингітах і гаймориті.

Мінеральна вода "Моршинська №6"

На території санаторію «Віктор» є власний бювет мінеральної води Моршинського родовища з джерела №6.
Ця хлоридно-сульфатна магнієво-натрієво-калієва мінеральна вода відрізняється високим вмістом сульфатів магнію і калію і відносно низьким вмістом хлоридів натрію.

Вода рекомендується:
• при хронічних гастритах, гастродуоденітах з підвищеною секреторною і кислотоутворюючою функцією шлунка;
• при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки;
• при хронічному панкреатиті;
• при функціональних розладах кишечника.
Мінеральна вода «Моршинська №6» нормалізує обмін речовин, позитивно впливає на рівень холестерину, В-ліпопротеїдів крові і підвищує толерантність до глюкози у хворих на цукровий діабет, а також сприяє втраті ваги у людей з надмірною вагою.
Вона також сприяє швидкому виведенню радіонуклідів з організму, оскільки містить елементи К, Ма, Мg, що конкурують з радіонуклідами цезію.
«Моршинська №6» за своїм хімічним складом і лікувальними властивостями перевищує характеристики мінеральних вод курортів Карлові Вари (Чехія), Вісбаден (Німеччина), Хуняді Янош (Угорщина), які за хімічним складом близькі до джерела №6, однак мають при цьому в кілька разів меншу мінералізацію.

Комбіноване застосування мінеральної води «Нафтуся» і мінеральної води «Моршинська №6» дає можливість підсилити лікувальний ефект від питного курсу.

СХІДНИЦЬКА 118

Вода мінеральна природна лікувально-столова. Вона має потужну протизапальну дію, а також підвищує стійкість організму до будь-яких інфекцій. Її рекомендовано вживати, як у лікувальних, так і профілактичних цілях. Вона наситить організм цілющими мінералами та мікроелементами, подарує гарне самопочуття Вода  має збалансований мінеральний склад, Завдяки цьому вона ефективно посилює імунітет та підвищує захисні властивості всього організму.

Оздоровча вода "СХІДНИЦЬКА 118" - головний спонсор вашого відмінного самопочуття! Розпочинайте свій день із оздоровчої води "СХІДНИЦЬКА 118" - і він гарантовано буде вдалим .