Басейн з блакитно-кришталевою прозорістю води є перлиною відпочинку в санаторії «Віктор». Тут ви знайдете спокій, відпочинок і оздоровлення. Вам і вашим дітям обов'язково сподобається джакузі - «Вода, яка рухає вас». 

У нашому басейні з морською сіллю можливо відтворити частинку океану або моря. Саме в океані з'явилося життя довгий час тому. Занурення у воду створює гармонію всередині нашого організму і приносить неоціненну користь. Морська сіль, проникаючи в кров і тканину, сприяє поліпшенню функцій внутрішніх органів, стимулює вироблення необхідних речовин. Однак не кожен день надається можливість викупатися на морському курорті.
   
Басейн з новітньою системою бесхлорной дезінфекції води, яка проводитися цілодобово. Температура води на два градуси менше, ніж у приміщенні, що забезпечує комфорт при виході з басейну. В басейні є сауна, російська лазня і тренажерний зал з кращими тренажерами.

Аквааеробіка

Справжня фінська сауна благотворно впливає на стан організму, підсилює обмін речовин, заспокоює нервову систему, відновлює бадьорість, робить шкіру пружною і красивою.

 

 

 

 

І для повноти відпочинку та оздоровлення в нашому SPA-центрі для гостей комплексу функціонує тренажерний зал з кардиотренажерами, який допоможе скинути зайву вагу і підтримувати фізичне здоров'я під час перебування в санаторному комплексі «Віктор».

 

 

 

 

 

 

Все це - відпочинок в Трускавці - відпочинок, який неможливо забути, відпочинок, якому неможливо знайти порівняння!